SlimDriver DriverUpdate

SlimDrivers DriverUpdate Premium Güncel Full – Driver Bul ve Yükle

SlimDrivers DriverUpdate Premium Güncel Full – Driver Bul ve YükleHEMEN İNDİR512 KB
Rar Şifre: korsanlimani.com
SlimDrivers DriverUpdate Premium Güncel Full – Driver Bul ve Yükle

SlimDrivers DriverUpdate Premium Güncel Full – Driver Bul ve Yükle

SlimDrivers DriverUpdate PremiumGüncel Full – Driver Bul ve Yükle ile,

Yeni bir windows kurulumundan sonraki en büyük sıkıntı driverlarımızın doğru ve güncel bir şekilde kurulmasıdır. Gerek güncel oyunları sistemimizin son performansıyla oynamak gerekse profesyonel hayatta programları rahatlıkla kullanabilmek için bilgisayarımızın driverlarının güncel olması hayati rol oynamaktadır. İşte SlimDrivers uygulaması tek program içerisinde tüm sisteminizi tarayarak kurulu olmayan, kurulu olup güncelliğini yitirmiş driverları indirip kurmanıza yardımcı olur.

Ayrıca SlimDrivers DriverUpdate Premium Güncel Full – Driver Bul ve Yükle ile,

Mevcut kurulu driverlarınızın yedeklerinizi alabilir, ihtiyaç duyduğunuz zaman bu yedeklerden restore özelliğini kullanarak geri yükleme yapabilirsiniz. Bu özellikler sayesinde örnek olarak bazı yeni çıkan ekran kartı driverlarında performans sorunu çıktığında bir önceki driveriniza dönüş sağlayabilirsiniz.

Ayrıca SlimDriver DriverUpdate driverları bulduktan sonra kendi indirme işlemini yapmakta sizlere harici sayfalara reklamlı sitelere vb. yönlendirme yapmamaktadır. Kolaylıkla indirip otomatik olarak kurulum dosyasını açmaktadır. Ardından sizler sadece kurulum işlemeni yaparak driverlarınızı güncel tutabilirsiniz.

Korsan Limanı (korsanlimani.com) siz değerli ziyaretçilerimize dosya içerisinde bir adet lisans anahtarı verdik bu anahtar ile register olarak uygulamayı full olarak kullanabilirsiniz

Rar içerisinde iki dosya mevcuttur biri kurulum diğeri lisans bilgilerini içeren metin dosyası. Öncelikle kurulumu next next diyerek gerçekleştirin ve DriverUpdate programını açın sağ altta bulunan register now butonuna basıp açılan pencerede lisans dosyasındaki bilgileri yazın. Ardından uygulama lisanslanacaktır. Scan yaparak eksik driverlarınızı bulabilir ardından indirip kurabilirsiniz.

SlimDrivers DriverUpdate Premium Güncel Full – Driver Bul ve YükleHEMEN İNDİR 512 KB
Rar Şifre: korsanlimani.com
SlimDrivers DriverUpdate Premium Güncel Full – Driver Bul ve Yükle BENZER İÇERİKLER
SlimDrivers DriverUpdate Premium Güncel Full – Driver Bul ve Yükle YAPILAN YORUMLAR
     
Chat with us
Chat with us
Questions, doubts, issues? We're here to help you!
Connecting...
None of our operators are available at the moment. Please, try again later.
Our operators are busy. Please try again later
Have you got question? Write to us!
:
:
This chat session has ended